AMPS ürün listesi

» OSOS Wireless M-Bus

» Kalorimetreler


Sık Kullanılanlar Giriş Sayfam Yap
Ana Sayfa | Ürünler | Müşteri Girişi | Hakkımızda | Hizmetler | Sık Sorulanlar | İletişim
 
 
 
 
 
 
 
Anasayfa > OSOS Wireless M-Bus > Yazılım
 
Yazılım
Son derece güvenilir kablosuz metre çözümleri okuma.
Yardım için, m.hezer@amps.com.tr irtibata geçiniz.
Öncelikle sistemde oturum açma ekranına girin, kullanıcı adı ve şifreyi girerek, sisteme girebilmek için "giriş" butonuna tıklayınız.
Güncel Veri Sorgulama
Kullanıcı bilgi ekranından veri alma süresini, ısı tüketim bilgilerini, ısı güçünü, anlık debiyi, su sayacı m3ünü, giden sıcaklık birimini, dönen sıcaklık birimini, sıcaklık farkını, toplam çalışma zamanını ve vana durumunun açıp kapatmayı kontrol edebilirsiniz.
Geçmiş Veri Sorgulama
Blok numarası ve daire numarası girerek geçmişe yönelik sorgulama yapılır.
Örnek: Daire sakinin ölçüm şirketine veya yönetime gelip, benim şu tarihlerde evim ısınmadı radyatörler buz gibiydi şeklinde şikayette bulunursa, geçmişe yönelik sorgulama yapılabilir her 30 dk bir veri aktarımı yaptığından verileri saklanabilir.
Geçmiş Veri Analizi
Tüm sitelerin daire numaranı girerek su sıcaklığını termal güç eğrisi bilgilerini bu ekrandan seçerek belge halinde çıktı alınabilir.
Bölgesel Analiz
Bina adı, blok numarası ve daire numarasını seçin, sorgu başlangıç ve bitiş zamanı seçin.
Dönemsel Tüketim Analizi Dönemsel Bina Tüketim Analizi Dönemsel Site Tüketim Analizi Kalorimetre Sıcaklık Aralık Bilgileri
Veri sorgulama: Kalorimetre Kayıp Isı / Debi Değeri
Sorgu başlangıç ve bitiş zamanlarını seçin binanın tüm daireler en az ısı giriş kritik sıcak su giriş derecesini yazın, sorgulama etmek için Enter düğmesini tıklatın. Tum veriler için kullanıcı için excel tablo verebilirsiniz. Sorgulama yapabileceğiniz detaylar
Örnek: Tüm dairelere 65 °C sıcak su gönderiyorsunuz. Anlık ısı yazan yere 30 °C yazın ve 200 debi sorgula dediğinizde hangi daire düşük su sıcaklık olduğunu otomatik olarak gösteri buda O dairede bir anormallik olduğunu gösterir. AMPS için çok önemli olan sabotaj olanağını ortadan kaldırmak.
Veri sorgulama: Saatlik Kayıp Isı / Debi Değeri
Sorgu başlangıç ve bitiş zamanlarını seçin binanın tüm daireler en az ısı giriş kritik sıcak su giriş derecesini, debi değeri, sorgulama etmek için Enter düğmesini tıklatın. Tüm veriler için kullanıcı için excel tablo verebilirsiniz. Sorgulama yapabileceğiniz detaylar.
Sıcaklık Aralığı Abone İstatistikleri: Günlük Kayıp Isı / Debi Değeri
Belirlenen binaların Adı, su sıcaklığı ve dönüş suyu sıcaklığı sorgulama ayarlamak binalar sorgulama tüm daire su sıcaklığı beslemesi, dönüş suyu sıcaklığı ve belirli zamanında görüntülemek için Gönder düğmesini tıklatın. Tüm sitenin günlük kayıplarını analiz etmektedir.
Hücre Ayarları
Şehir, bölge ve semt ekleme.
Fatura Servisi
Aşağıda gösterildiği gibi, bütün fatura ekranda görüntülenir ve excel formatında verilebilir. Aylara göre ısı ve sıcak su tüketim için grafik ekranı mevcuttur. Bina faturası; bireysel ve toplam site olarak faturalandırma yazılımına sahiptir.


İletişim
Sık Sorulanlar
Bayilik Başvurusu
Hakkımızda
Kat İstasyonu
Genel Bakış
Yazılım
Sistem Yapısı
ELF Kalorimetre
Kablolu Ön Ödeme Modül
Wireless Ön Ödeme Modül
Fan Coil Oda Termostat
Isıtma Oda Termostat
Paylaş
  Tüm hakları AMPS San. Tic. Ltd. Şirket'ine aittir. © Copyright 2012