AMPS ürün listesi

» OSOS Wireless M-Bus

» Kalorimetreler


Sık Kullanılanlar Giriş Sayfam Yap
Ana Sayfa | Ürünler | Müşteri Girişi | Hakkımızda | Hizmetler | Sık Sorulanlar | İletişim
 
 
 
 
 
 
 
Anasayfa > Ön Ödemeli Isıtma > Wireless Ön Ödeme Modül
 
Wireless Ön Ödeme Modül
AMPS Ön Ödemeli , merkezi ısıtma sistemi ile ısıtılan binalarda, ısınma ve sıcak su ihtiyacının ferdi sistemlerde olduğu gibi; “Kullandığı Kadarını Ödeyerek karşılanmasını sağlamak için geliştirilmiş ön ödemeli bir cihazdır.
KODLU ÖN ÖDEMELİ KALORİMETRE ve UZAKTAN KONTROL İMKANI
AMPS Ön Ödemeli, merkezi ısıtma sistemi ile ısıtılan binalarda, ısınma ve sıcak su ihtiyacının ferdi sistemlerde olduğu gibi; “Kullandığı Kadarını Ödeyerek karşılanmasını sağlamak için geliştirilmiş ön ödemeli bir cihazdır.

Isı ölçüm sayaçları uzun bir geçmişe sahip olsalarda ölçüm sistemlerinde yaşanan hızlı teknolojik gelişmeler insan hayatını kolaylaştırmaya yönelik yeni sistemler üretmektedirler.

Bu sistemlerin başında gelen ön ödemeli, kodlu sistem kullanan yeni teknoloji elektronik sayaç sistemi hem idareler hem de abonelerin zaman ve para tasarrufu yapmalarını sağlamaktadır.

Siteler, alışveris merkezleri, fabrikalar, havaalanları, apartmanlarda, jeotermal merkezi ısıtma, merkezi soğutma, sıcak su sistemlerinde AMPS Kodlu Ön Ödeme Modülü işletmeciye yönetim açısından kolaylıklar getirirken, tüketicininde enerji tasarrufu yapabilmesi ve kullandığı kadar ısı parası ödeyebilmesi imkanını sağlar.

ÖN ÖDEMELİ UZAKTAN İZLEME KALORİMETRENİN AVANTAJLARI

-Tükettiğiniz kadar enerjinin ücretini ödersiniz.

-Ülke ekonomisine katkı sağlanır :Mevcut enerji kaynakların veya yurt dışından satın alınan enerjinin daha bilinçli ve tasarruflu kullanılması sonucu ülke ekonomisine katkı sağlanır.

-Tartışmalar son bulur. Yönetim ön-ödeme sistemi ile tahsilat problemi yaşamaz.

-Fatura ödeme ve takibinden kurtulursunuz..

-Kalorimetreye ait kullanım bilgilerini AMPS ÖN ÖDEMELİ UZAKTAN KONTROL SİSTEMİ sayesinde giriş-çıkış sıcaklığı, toplam kullanım miktarı, anlık debi, anlık hız, tarih ,saat bilgilerini görüntüleme imkanı sunmaktadır.

-Wireless özelliği sayesinde bloklar arası kablolama ve GPRS İhtiyacı duymaz.

-Sistem her 4 dakikada bir ön ödeme ve kalorimetre bilgilerini yönetim ekranına veri olarak gönderir. Bu özellik olduğu için her türlü kaçak ve arızalı sayaç takipleri mümkündür.

İletişim
Sık Sorulanlar
Bayilik Başvurusu
Hakkımızda
Kat İstasyonu
Genel Bakış
Yazılım
Sistem Yapısı
ELF Kalorimetre
Kablolu Ön Ödeme Modül
Wireless Ön Ödeme Modül
Fan Coil Oda Termostat
Isıtma Oda Termostat
Paylaş
  Tüm hakları AMPS San. Tic. Ltd. Şirket'ine aittir. © Copyright 2012